KÖLN FENERBAHCELILER DERNEGI 1997
KÖLN FENERBAHCELILER DERNEGI 1997
online Kongre Aidat ödeme Fenerbahce Sk

FENERBAHCE SK  ONLINE  KONGRE AIDAT ÖDEME 

Köln Fenerbahce Dernegi 1997 yönetim kurulu

 

Baskan – Yusuf Keskin               yusuf@fenerbahce.de

Baskan – Yakup Isiklar                yakup@fenerbahce.de

Genel Sekreter - Nail Gül             nail@fenerbahce.de

As Baskan -  Adnan Saka            saka@fenerbahce.de 

As Baskan - Recep Demirbilek     recep@fenerbahce.de

As Baskan - Nevzat Taskiran        nevzat@fenerbahce.de

As Baskan - Ufuk Demirli             ufuk@fenerbahce.de

Sayman - Hasan Isiklar                hasan@fenerbahce.de

Sayman - Erhan Ünal                   erhan@fenerbahce.de

Dernek Müdürü - Hakan Maden     hakan@fenerbahce.de

Sosyal Medya - Kemal Kilic          kemal@fenerbahce.de

Halkla Iliskiler - Nedim Demirci      nedim@fenerbahce.de

Halkla Iliskiler - Misel Farah          misel@fenerbahce.de

Dernek ve Üyeler - Turan Cubuklu  turan@fenerbahce.de

Marketing - Aykut Demirli             aykut@fenerbahce.de

Teknik koord.- Hakan Maden         hakan@fenerbahce.de

 

Basin danismani – Nail Gül ve Kemal Kilic  nail@fenerbahce.de / kemal@fenerbahce.de

 

Köln Fenerbahce dernegi yönetim kurulu

KFBD 1997 - FENERBAHCE SK KONGRE ÜYELERI

 

1- Yusuf KESKIN           yusuf@fenerbahce.de

2- Yakup ISIKLAR          yakup@fenerbahce.de

3- Hasan ISIKLAR          hasan@fenerbahce.de

4- Ufuk DEMIRLI            ufuk@fenerbahce.de

5- Aykut DEMIRLI          aykut@fenerbahce.de

6- Hakan MADEN           hakan@fenerbahce.de

7- Kemal KILIC               kemal@fenerbahce.de

8- Erhan Ünal                 erhan@fenerbahce.de

9- Recep DEMIRBILEK   recep@fenerbahce.de

10-Nevzat TASKIRAN      nevzat@fenerbahce.de

11-Michel FARAH            misel@fenerbahce.de

12-Adnan SAKA              adnan@fenerbahce.de

13-Nejat ÖZDURAN        nejat@fenerbahce.de

14-Hüseyin PINAR          huseyin@fenerbahce.de

15-Nedim Demirci           nedim@fenerbahce.de

16-Nail GÜL                   nail@fenerbahce.de

17-Ramazan Topuz

18-Ismail Erdogan

19-Servet Sengül

20-Hilmi Isiklar

21-Özgür Akca

22-Okkan Basegmez

23-Fatma Taskiran

24-Fehmi Keskin

25-Nesrin Keskin

26-Türkan Maden

27-Abdullah Farah

28-Georg Farah

29-Vivet Demirbilek

30-Kaan Demirbilek

31-Ümit Tasdan

32-Enver Karadag

33-Isik Ugurlu

34-Devlethan Saridas

35-Ekrem Uzun

36-Okan Pinar

37-Tolga Pinar

38-Deniz Koc

39-Görkem Isiklar

40-Sibel Isiklar

41-Volkan Isiklar

42-Ilyas Yildirim

43-Dilek Isiklar

44-Ömür Öztürk

45-Altug Atabay

46-Mustafa Diker

47- Aysun Danaci

48.Cengiz Keceli

49.Selim Keceli

50.Mehmet Alphan Boyraz

51.Cengiz Keceli

52.Selim Keceli

 

KFBD 1997 - FENERBAHCE SK TEMSILCI ÜYELERI

1- Nevin Dagdelen

2- Tarik Selim Önel

3- Nihat Acik

4- Yunus Emre Ugurlu

5- Yunus Emre Kayhan

6- Tahir Öz

7- Ercan Aras

8- Ismail Kocyigit

9- Orhan Yildiz

10-Ali Erdem

11-Ali Sen

12- Nadir Sevis

13-Mehmet Yildirim

14-Isa Güleryüz

15-Fazil Bay

16-Erhan Zengi

17-Bülent Öztürk