KÖLN FENERBAHCELILER DERNEGI 1997
KÖLN FENERBAHCELILER DERNEGI 1997

Köln Fenerbahce Dernegi 1997 yönetim kurulu

 

Baskan – Yakup Isiklar                yakup@fenerbahce.de

Nail Gül                                       nail@fenerbahce.de

Recep Demirbilek                       recep@fenerbahce.de

Nevzat Taskiran                          nevzat@fenerbahce.de

Ufuk Demirli                                ufuk@fenerbahce.de

Kemal Kilic                                  kemal@fenerbahce.de

Aykut Demirli                              aykut@fenerbahce.de

Hakan Maden                             hakan@fenerbahce.de

Nedim Demirci                            nedim@fenerbahce.de

Erhan Zengi                                erhanzengi@kfbd.de

Bahattin Demirci                         bahattindemirci@koeln-fenerbahce.de                     

Enver Karadag                           enver@fenerbahce.de

Ibrahim Tas                                 ibrahimtas@kfbd.de

Irem Coskun                               iremcoskun@koeln-fenerbahce.de

Sibel Nacak                                sibelnacak@koeln-fenerbahce.de

Münir Celik                                 muenircelik@koeln-fenerbahce.de

Metin Kacmaz                            metinkacmaz@koeln-fenerbahce.de

Hüseyin Özilhan                        hueseyin@koeln-fenerbahce.de

Mesut Adli                                 mesut@koeln-fenerbahce.de

Mustafa Demirtas                      mustafademirtas@koeln-fenerbahce.de

Ömür Özdemir                          oemueroezdemir@koeln-fenerbahce.de

Levent Taskiran                         leventtaskiran@koeln-fenerbahce.de

Senol Balik                                senolbalik@koeln-fenerbahce.de

Aziz Gözübüyük                        aziz@koeln-fenerbahce.de

Nasuh Kapci                              nasuhkapci@koeln-fenerbahce.de

Gökhan Kocer                           gokhankocer@koeln-fenerbahce.de

 

 

Divan Kurulu

Halis Tezel

Bilhan Öz

 

Köln Fenerbahce Dernegi 1997 Yönetimi görev süresi 11. 2018 

Köln Fenerbahce dernegi yönetim kurulu

KFBD 1997 - FENERBAHCE SK KONGRE ÜYELERI

 

1- Yusuf KESKIN           yusuf@fenerbahce.de

2- Yakup ISIKLAR          yakup@fenerbahce.de

3- Hasan ISIKLAR          hasan@fenerbahce.de

4- Ufuk DEMIRLI            ufuk@fenerbahce.de

5- Aykut DEMIRLI          aykut@fenerbahce.de

6- Hakan MADEN           hakan@fenerbahce.de

7- Kemal KILIC               kemal@fenerbahce.de

8- Erhan Ünal                 erhan@fenerbahce.de

9- Recep DEMIRBILEK   recep@fenerbahce.de

10-Nevzat TASKIRAN      nevzat@fenerbahce.de

11-Michel FARAH            misel@fenerbahce.de

12-Adnan SAKA              

13-Nejat ÖZDURAN        nejat@fenerbahce.de

14-Erhan Zengi

15-Nedim Demirci           nedim@fenerbahce.de

16-Nail GÜL                    nail@fenerbahce.de

17-Ramazan Topuz

18-Ismail Erdogan

19-Servet Sengül

20-Hilmi Isiklar

21-Özgür Akca

22-Okkan Basegmez

23-Fatma Taskiran

24-Fehmi Keskin

25-Nesrin Keskin

26-Türkan Maden

27-Abdullah Farah

28-Georg Farah

29-Vivet Demirbilek

30-Kaan Demirbilek

31-

32-Enver Karadag

33-Isik Ugurlu

34-Devlethan Saridas

35-Ekrem Uzun

36-

37-

38-

39-Görkem Isiklar

40-Sibel Isiklar

41-Volkan Isiklar

42-Ilyas Yildirim

43-Dilek Isiklar

44-Ömür Öztürk

45-Altug Atabay

46-Mustafa Diker

47- Aysun Danaci

48.Cengiz Keceli

49.Selim Keceli

50.Mehmet Alphan Boyraz

51.Cengiz Keceli

52.Selim Keceli

 

KFBD 1997 - FENERBAHCE SK TEMSILCI ÜYELERI

1- Nevin Dagdelen

2- Tarik Selim Önel

3- Nihat Acik

4- Yunus Emre Ugurlu

5- Yunus Emre Kayhan

6- Tahir Öz

7- Ercan Aras

8- Ismail Kocyigit

9- Orhan Yildiz

10-Ali Erdem

11-Ali Sen

12- Nadir Sevis

13-Mehmet Yildirim

14-Isa Güleryüz

15-Fazil Bay

16-Erhan Zengi

17-Bülent Öztürk